Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Acer, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 1.7 мм, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 А |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴


