Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Аккумулятор для ноутбука SONY VAIO PCG-6C1N (VGP-BPS2, SY5651LH) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000138) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Аккумулятор для ноутбука SONY VAIO PCG-6C1N (VGP-BPS2, SY5651LH) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000138) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 206.55 x 49.4 x 19.5 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


