
Акумулятор до ноутбука Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (L20C4P73) 15.36V 3564mAh (NB481491)
1 185 ₴
- В наявності
- Код: 00-00143381
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, ємність - 3564mAh, кількість комірок - 4 cell, напруга - 15.36V, 214 г, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3564mAh |
| Вага | 214 г |
| Тип | оригінальний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4 cell |
| Напруга | 15.36V |
| Розміри | 280x100x4 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴
