Перепади напруги в мережі часто викликають поломку дорогої техніки. Через низький напруги вона може не включатися або працювати неправильно. Підвищення напруги - ситуація не настільки часта, але більш фатальна за наслідками, так як небезпечна для всіх електроприладів без винятку.
Вирішити проблему неякісного електропостачання в більшості випадків допомагає стабілізатор напруги - пристрій для автоматичної підтримки стабільної напруги в мережі. Стабілізатор EnerGenie 1000 ВА, 600Вт (EG-AVR-1001) дозволяє підтримувати на виході напругу 220В в мережах з відхиленнями вхідної напруги від стандартної в межах від 140В до 270В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | світлодіод |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |
| Фаза | однофазний |
| Основні атрибути | |
| Кількість розеток | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴

