Відмітний дизайн SilverStone, визнаний масами
Втілюючи характеристики і якості культового корпусу Fortress FT03, ALTA G1M має повернуте на 90 градусів компонування материнської плати і невелику загальну площу, високу за висотою, але невелику за глибиною.
Гаряче повітря піднімається вгору, а повітря, що піднімається, охолоджується
Дотримуючись природної конвекції повітря, дизайн компонування ALTA G1M у поєднанні з попередньо встановленим 180-мм вентилятором Air Penetrator сприяє чудовій спрямованості потоку повітря від низу до верху (ефект труби), який використовує природну тенденцію гарячого повітря підніматися.
Створено для найсучасніших компонентів
ALTA G1M сумісний із радіатором до 360 мм, водночас можна встановлювати відеокарти будь-якої довжини та будь-якої висоти, товщиною до 4 слотів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SilverStone |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Да |
| Вага (кг) | 6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 355 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (4 в відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 159 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 130 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 6 938 ₴









