Кулер для корпусу TITAN TFD-14025 H 12 ZP/KU (RB) - прекрасне рішення для вентиляції корпусу Вашого персонального комп'ютера. Він має діаметр 140 мм і забезпечений захистом від перепадів напруги і перегріву, що сприяє надійної і стабільної роботі пристроїв. І до того ж, він гарантує низький рівень шуму.
Кулер для корпусу TITAN TFD-14025 H 12 ZP/KU (RB) забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи при цьому умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Він використовує підшипник ковзання зі специфічними нарізами на втулці і осі, що здійснюють рециркуляцію змащуючої рідини. Максимальна швидкість обертання вентилятора становить 1800 об/хв. Купуйте кулер для корпуса TITAN TFD-14025 H 12 ZP/KU (RB) за нашою вигідною ціною і він гарантує Вам якісну роботу і довгий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28.8 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.4 А |
| Тип підшипника | Z-axis |
| Тиск | 0.09 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 246 ₴

