Серія Gaming GOLD - це серія блоків живлення для ПК із фіксованим кабельним джгутом. Шляхетний дизайн із чорним порошковим покриттям, 120-мм безшумний, чорний або прозорий вентилятор і решітка вентилятора підкреслюють цінний характер цієї серії. Максимальна стабільність напруги та шість вбудованих захисних ланцюгів забезпечують безпечну роботу навіть у гарячих робочих процесах або ігрових сесіях.
Блоки живлення підходять для найвищих вимог у сфері ігор, мультимедійних застосунків і потокового мовлення та мають низьке енергоспоживання під час цих інтенсивних фаз. Блоки живлення відповідають вимогам стандарту 80+ GOLD. Особливості Безшумне охолодження завдяки великому 120 мм вентилятору.
Чудова конструкція повітряного потоку для поліпшеного розсіювання тепла.
Усі технології захисту:
- OVP (захист від перенапруги)
- UVP (захист від зниженої напруги)
- SCP (захист від короткого замикання)
- OLP (захист від перевантаження)
- OTP (захист від перегріву)
- OCP (захист від перевантаження за струмом)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54.1А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.52 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 574 ₴






