Основа основ
Серія VENTUS дає надійність користувачам, яким потрібна високопродуктивна відеокарта. Елегантний оновлений дизайн з вентилятором TORX FAN 4.0 і контролем повітряного потоку дозволяє відеокартами серії VENTUS легко справлятися з будь-яким завданням.
Система охолодження з двома вентиляторами
Два вентилятори та великий радіатор забезпечують потужне охолодження і тиху роботу.
Теплові трубки Core Pipe виготовлені з високою точністю, щоб максимально використовувати весь доступний простір. Квадратна частина теплових трубок повністю торкається контактної пластини графічного процесора та розподіляє тепло по всій довжині радіатора.
Тепло від графічного процесора та модулів пам’яті негайно вловлюється нікельованою мідною контактною пластиною, а потім швидко передається на масив теплових трубок.
Вентилятори TORX FAN 4.0 працюють по принципу колективної роботи, де поєднані між собою пари лопатей ефективніше фокусують повітряний потік.
Гартування кожної деталі
Система живлення з компонентами DrMOS забезпечує високу ефективність із низькими втратами потужності та покращеним керуванням напругою.
Додаткові запобіжники розміщені на друкованій платі, спеціально розробленій для цієї відеокарти. Це забезпечує додатковий захист від пошкодження електричним струмом.
Гіперреалістично. Гіпершвидко.
Архітектура Ada реалізує повну потужність трасування променів, симулюючи поведінку світла в реальному світі. Завдяки потужності серії RTX 40 і ядер RT третього покоління ви можете насолоджуватися неймовірно детальними віртуальними світами, як ніколи раніше.
Мультиплікатор продуктивності на основі ШІ
DLSS — це революційний прорив у графіці на базі штучного інтелекту, що значно підвищує продуктивність.
DLSS 3 базується на нових тензорних ядрах четвертого покоління та прискорювачі оптичного потоку на графічних процесорах серії GeForce RTX 40 і використовує ШІ для створення додаткових високоякісних кадрів.
Перемога вимірюється мілісекундами.
Графічні процесори серії GeForce RTX 40 і NVIDIA Reflex забезпечують найнижчу затримку та найкращу швидкість реагування для остаточної конкурентної переваги.
Створена для оптимізації та вимірювання системної затримки, NVIDIA Reflex забезпечує швидке виявлення цілі, швидший час реакції та найкращу точність прицілювання для змагальних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 4070 |
| Довжина: | 242 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 242 х 125 х 43 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 20000 MHz |
| Частота процесора | 2505 MHz |
- Ціна: 29 798 ₴





