Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - 10/100/1000BASE-T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Вага | 500 г |
| Висота | 160 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 37 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Стандарти мереж | ac |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 134 ₴



