для мережевого обладнання, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 450 Вт, 750 В*А, апроксимована синусоїда, 165 до 290 В, 6V / 9 AH x 2, LCD - так, 433 x 216 x 44 мм, 8.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг |
| Вхідна напруга | 165 до 290 В |
| Вихідна потужність | 450 Вт |
| Вихідна напруга | 750 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для мережевого обладнання;для серверних стійок |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 845 ₴




