Ігрова поверхня MARVO G13 ідеальне співвідношення контролю і швидкості. Грай із задоволенням Гладка поверхня з тканини, забезпечує швидке ковзання, і точність зупинки для контролю в грі. Високощільна текстура килимка підвищує комфорт і гарантує плавне і стабільне ковзання миші. Краї оброблені від скочування і підняття. Прогумована основа не ковзає і фіксує килимок на столі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Мікрофіброва тканина |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 920 х 294 х 4 мм |
| Тип поверхні | control |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴






