Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 50 мм, тип підшипника - втулка (підшипник ковзання), 5400RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, рівень шуму - 22 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 50 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 50 х 50 х 10 мм |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴




