некерований, настільний/в стійку, Портів - 10, 8 х PoE+ 10/100 Мбіт/с, 2 x 10/100 Base-T uplink, Комутація - 2 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Ш - 240 мм, Г - 190 мм, В - 70 мм, 1.7 кг, 8xPoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FoxGate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вбудований |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 70 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet);IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 190 мм |
| Комутаційна здатність | 2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 2 x FE RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 1.4 Mpps |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴


