Lian Li Uni Fan AL120 – корпусний вентилятор типорозміру 120 мм. Кожен вентилятор Uni Fan оснащений кабельним модулем з точкою контакту PIN-to-PIN для прийому живлення та сигналу. Кожен кабельний модуль може підтримувати до 4 вентиляторів Uni Fan AL120, що дозволяє користувачам використовувати один вентилятор, або до 4 вентиляторів за один раз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Кількість кулерів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 622 г |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 69.17 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687 ₴



