Кулер для процесора Deepcool AS500 PLUS White, алюминий, RGB LED, 2x140 мм PWM, для Intel 2066/2011/1366/1200/115x, AMD AMx/FMx
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 1198 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 220 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70.3 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;1200;2011-3;2066;AM4;FM2;FM2+;775;1150;1155;1156;1366;2011;AM2;AM2+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір (загальний) | 142 х 102 х 164 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 x 140 х 26 мм |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.11 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 807 ₴







