n, ac, a, g, b, ax, ax (до 6000 Мбіт/c), 4804 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, знімні, Антен - 4, WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPS, WPA-ENT, WPA3, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, LAN - 4, USB 2.0, USB 3.2, демілітаризована зона (DMZ), NAT, VPN - так, 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1120 г |
| Висота | 196 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 221 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0;USB 3.2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | 2 х WAN-порта;Adaptive QoS;AiProtection Pro;Dual WAN;MU-MIMO;Батьківський контроль;З підтримкою техн |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | 5 ГГц;VPN роутері; для дому; з usb-входом |
| Тип антени | знімні |
| Функції міжмережевого екрану | NAT;демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість Wi-Fi | 4804 Мбіт/с |
| Ширина | 337 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 419 ₴







