Тип - класичний, процесор - Realtek RTD1295PB-CG, системна пам'ять - 1024 Мб, кількість слотів для HDD - 1, підтримувані типи HDD - 3.5” SATA, кількість встановлених HDD - 4 TB, інтерфейси - Ethernet, порти - 1 х RJ-45, 1 x USB 3.0, контролер RAID - так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Вага | 1.05 кг |
| Вбудований FTP-сервер | Да |
| Вбудований веб-сервер | Да |
| Вбудований принт-сервер | Да |
| Висота | 175.5 мм |
| Гарантія | 24 |
| Довжина: | 140 мм |
| Контролер RAID | Да |
| Країна виробництва | США |
| Кількість встановлених HDD | 4 TB |
| Кількість слотів для HDD | 1 |
| Операційна система | My Cloud OS |
| Порти | 1 x USB 3.0;1 х RJ-45 |
| Процесор | Realtek RTD1295PB-CG |
| Підтримка рівнів RAID | 0;1;5;10;JBOD |
| Підтримка транспортних протоколів | AFP;Bonjour;CIFS;DDNS;DHCP;FTP;HTTP;HTTPS;iSCSI;LLTD;NFS;SMB;SSH;UPnP;WebDAV |
| Підтримувані веб браузери | Firefox;Google Chrome;Internet Explorer;Safari |
| Підтримувані додатки | медіапортал;сервер iTunes |
| Підтримувані типи HDD | 3.5” SATA |
| Підтримувані файлові системи | EXT3;EXT4;FAT;NTFS |
| Системна пам'ять | 1024 Мб |
| Тактова частота процесора | 1400 МГц |
| Тип | Класичний |
| Тип встановленої оперативної пам'яті | DDR3 |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функції | гаряча заміна дисків |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 740 ₴







