LED - телевізор, 43", 1920 x 1080, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, аналоговий, 2 х 10 (20 Вт), RGB, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x USB, CI, COAX Out, Component In (Y/Pb/Pr), Composite In (AV), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200x200мм), 968 x 616 x 240 мм, 6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romsat |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | LED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | відсутня |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB;1 x цифровий аудіовихід;3 x HDMI;CI;COAX Out;Component In (Y/Pb/Pr);Composite In (AV);Headph |
| Вага без підставки | 6 кг |
| Вага з підставкою | 6.2 кг |
| Час відгуку | 9.5mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ экрану | 43" |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Колір панелі | чорний |
| Контрастність | 4000:1 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Розміри без підставки | 968 x 564 x 86 мм |
| Розміри з підставкою | 968 x 616 x 240 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL;SECAM |
| Також шукають | з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | VA |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 955 ₴










