для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1050 Вт, 1500 В*А, 175 до 275 В, LCD - дисплей, 145 x 220 x 405 мм, 5.35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.35 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 275 В |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 232 ₴

