Тип - класичний, процесор - Realtek RTD1295PB-CG, системна пам'ять - 1024 Мб, кількість слотів для HDD - 1, підтримувані типи HDD - 3.5” SATA, кількість встановлених HDD - 8 TB, інтерфейси - Ethernet, порти - 1 х RJ-45, 1 x USB 3.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Вага | 1.03 кг |
| Висота | 176 мм |
| Гарантія | 24 |
| Довжина: | 140 мм |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Кількість встановлених HDD | 8 TB |
| Кількість слотів для HDD | 1 |
| Порти | 1 x USB 3.0;1 х RJ-45 |
| Процесор | Realtek RTD1295PB-CG |
| Підтримувані типи HDD | 3.5” SATA |
| Системна пам'ять | 1024 Мб |
| Тактова частота процесора | 1400 МГц |
| Тип | Класичний |
| Тип встановлення | Настільний |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 621 ₴





