Nokia 2660 Flip – це розкладний телефон, який ще більше наблизить вас до тих, кого ви любите. З великим дисплеєм, простим у використанні інтерфейсом та тривалим часом автономної роботи говорити та відправляти текстові повідомлення тепер легше, ніж будь-коли. Ви можете легко почути виклик телефону завдяки гучному режиму та сумісності зі слуховими апаратами (HAC). За допомогою екстреної кнопки ви можете миттєво зв'язатися з близькою людиною, якщо виникне така потреба.
Великі кнопки. Великий екран
Завдяки великим кнопкам та 2. 8-дюймовому дисплею з чітким зображенням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом відправляти текстові повідомлення та телефонувати буде так просто, як ніколи.
Екстрена кнопка для душевного спокою
Ви можете швидко зв'язатися з 5 контактами за допомогою спеціальної екстреної кнопки – вона легко доступна незалежно від того, відкритий або закритий телефон.
Ваші улюблені трансляції через FM-радіо
Слухайте в навушниках або через динамік і насолоджуйтесь улюбленими спортивними програмами, музикою та трансляціями вдома або в дорозі.
Простіший спосіб заряджання
Nokia 2660 Flip сумісний з підставкою для заряджання, тому можна зберігати та заряджати телефон у зручному місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77";2.8" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 1 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр;соціальні мережі |
| ОС | no OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 48 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 120x160;240x320 |
| Розміри (мм) | 108 х 55 х 18.9 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Також шукають | для інтернету;до 10000 грн;до 15000 грн;до 3000 грн;до 30000 грн;до 3500 грн;до 4000 грн;до 5000 грн |
| Тип SIM-картки | Nano |
- Ціна: 3 009 ₴






