Новий рівень комфорту
Ігрове крісло Cougar Outrider ідеально відповідає потребам професійних геймерів, поєднуючи комфорт та надійність. Формувальна піна високої щільності, сталевий каркас, металева основа, похила спинка, перфорована шкіра преміумкласу з ПВХ, делікатна вишивка, а також ергономічні підлокітники дозволять вам легко знайти найзручніше положення.
Cougar Outrider забезпечує максимальний комфорт, якого ви так потребуєте під час тривалих ігрових сесій. Це ігрове крісло, повністю регульоване та виготовлене з високоякісних матеріалів, наповнене піною високої щільності, також відрізняється унікальним фірмовим дизайном COUGAR.
Ергономічна піна високої щільності в кріслі OUTRIDER забезпечує бездоганний комфорт та відмінну підтримку тілу, а також зберігає стильну форму крісла та запобігає його деформації з часом.
OUTRIDER адаптується до ваших потреб у будь-який момент за допомогою кількох варіантів налаштування:
Регулювання висоти підйому
Легко регулюйте висоту Outrider за допомогою високоякісного поршневого підіймача.
Відкидання спинки на 180°
Outrider дозволяє відкидатися на 180 градусів. Під час роботи можна сидіти прямо, а потім відкиньте спинку, ляжте і відпочиньте.
Регульований механізм хитання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 86 см |
| Гарантія | 12 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | 1 - 14° |
| Максимальна висота сидіння | 41 см |
| Максимальне зріст користувача | 200 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 23 кг |
| Матеріал покриття | екошкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал роликів | нейлон |
| Межа нахилу спинки | 180° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 36 см |
| Основа | 5-star steel base |
| Потрібна збірка | Да |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Розмір сидіння | 52 х 57 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 54 см |
- Ціна: 10 307 ₴








