Тип - Li-Ion, виробник аккумулятора - PowerPlant, ємність - 2600mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 14.8V, 0.207 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2600mAh |
| Вага | 0.207 кг |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 14.8V |
| Потужність | 38 Wh |
| Розміри | 273 x 34 x 21 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

