480 GB, TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 550 Mb/s, Швидкість запису - 450 Mb/s, 100 x 69.9 x 7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 280 |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | 1.79 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість записування | 450 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип постачання | ОЕМ, без паковання |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 025 ₴





