Найпередовіший у галузі твердотільний накопичувач SATA для центрів обробки даних
Твердотільні накопичувачі Micron 5400 поєднують у собі перевірену часом архітектуру SATA для центрів обробки даних і передову 176-шарову технологію NAND, забезпечуючи замовникам найкраще з двох світів.
Отримайте більше від своїх платформ SATA завдяки твердотільним накопичувачам, надійність яких на 50% вища (середній час напрацювання на відмову, MTTF), а витривалість - до 50% вища, ніж у інших провідних твердотільних накопичувачів SATA. Завдяки найширшому в галузі асортименту твердотільних накопичувачів SATA для центрів обробки даних, Micron 5400 надає широкі можливості для підвищення ефективності використання кожного роз'єму SATA у ваших серверах. Твердотільні накопичувачі Micron 5400 випускаються ємністю від 240 ГБ до 7,68 ТБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 3 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 1.92 TB |
| Серія | 5400 Max |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 540 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 27 787 ₴


