Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Toshiba, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.36 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 60 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.36 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴

