Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, ємність - 3720mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 7.6V, 0.159 кг, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3720mAh |
| Вага | 0.159 кг |
| Тип | оригінальний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 7.6V |
| Потужність | 29 Wh |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴


