Тип - Li-Ion, ємність - 5200mAh, кількість комірок - 8cell, напруга - 14.4V, 0.396 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0.396 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 14.4V |
| Потужність | 75 Wh |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

