
Акумулятор до ноутбука ASUS EeeBook E402M (B21N1505) 7.6V 32Wh PowerPlant (NB431021)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 00-00047447
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, виробник аккумулятора - ASUS, ємність - 4240mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 7.6V, 0.166 кг, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4240mAh |
| Вага | 0.166 кг |
| Тип | оригінальний |
| Виробник аккумулятора | ASUS |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 7.6V |
| Потужність | 32 Wh |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

