Gigabyte Aorus WaterForce 360 — система рідинного охолодження замкнутого циклу з РК-дисплеєм. Нова потужна помпа створює необхідні умови для ефективного охолодження високопродуктивних процесорів.
Унікальний 60x60 мм повнокольоровий РК-дисплей дозволяє переглядати графічну/текстову інформацію та інший відеоконтент. Орієнтацію дисплея можна налаштувати, він обертається на 330° щодо осі симетрії.
Переваги:
- висока продуктивність, низький рівень шуму, графенова основа, ARGB вентилятори;
- можливість синхронізації підсвічування з іншими пристроями AORUS засобами утиліти RGB FUSION 2.0;
- універсальне та ефективне управління режимом роботи помпи та швидкістю обертання вентиляторів, сумісність із материнськими платами всіх провідних виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1360 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | USB 2.0 (Помпа);4-pin (вентилятор) |
| Розмір водоблоку | 82 х 82 х 74 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 394 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2066;AM4;TR4;TRX4;1156;1366;2011 |
| Тип підшипників | втулка (підшипник ковзання) |
| Тиск | 2.77 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 455 ₴







