Модель Verico Style F244 виготовлена в класичному форм-факторі й обладнана всіма основними функціями. Телефон підтримує 2 SIM-картки, ви можете одночасно користуватися послугами різних операторів звʼязку, поєднуючи оптимальні для себе тарифи, розділяючи робочі та особисті контакти.
Verico Style F244 обладнаний 2.4 дисплеєм із роздільною здатністю 240x320 пікселів, який чудово справляється з відображенням текстової інформації і зберігає читаність навіть за яскравого освітлення. З розваг у телефоні варто зазначити наявність FM-радіо, MP3-плеєра, камери на 0.3 МП, а також Bluetooth.
Телефон підійде тим користувачам, які відмовляються від крутих і дорогих смартфонів на користь недорогих, але якісних, надійних і бюджетних дзвонилок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verico |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 115 грам |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 121.6 х 49 х 11.3 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Тип SIM-картки | Mini |
| Частота процесора | 600 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴



