ID-Cooling Dashflow 240 Basic складається з водоблоку з мідною основою та вбудованою помпою на керамічному підшипнику, пари шлангів довжиноюю 400 мм і алюмінієвого радіатора. У комплекті зі СВО постачається пара 120-мм вентиляторів з підтримкою регулювання швидкості обертання за допомогою ШІМ в діапазоні від 700 до 1800 об/хв. TDP 260W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2100 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 82.5 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2066;AM4;AM5;1156;2011 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тиск | 2.55 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴




