Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1500 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 30.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 154 |
| Вага (загальна) | 950 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 200 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.2 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2066;AM4;AM5;1150;1155;1156;2011 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.87 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴







