Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, 2011, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь (вставка), діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв ± 10%, Тип підшипників - Double Ball Bearing, рівень шуму - 31.5 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 1300 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність (TDP) | 250 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв ± 10% |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь (вставка) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір (загальний) | 154 х 129 х 106 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31.5 dB |
| Система підшипників | Double Ball Bearing |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.99 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴








