Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 2011, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 35.2 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 5 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 150 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 220 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2011-3;2066;AM4;AM5;1150;1155;1156;2011 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.16 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴






