Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-Cooling виробляються системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп'ютерні ентузіасти. Також ID-Cooling є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що спеціалізуються на виробництві різноманітної обчислювальної техніки.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-Cooling були представлені порівняно недавно — у 2003 році. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 650 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.8 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.15 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 088 ₴







