D-Cooling представила процесорну систему охолодження DK-03 Rainbow, призначену для застосування в комп'ютерах з обмеженим внутрішнім простором. До складу кулера входять радіатор радіального типу і вентилятор діаметром 120 мм. Швидкість обертання останнього керується методом широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) у діапазоні від 500 до 1800 обертів на хвилину. Потік повітря досягає 61,5 кубічного метра на годину, а рівень шуму не перевищує 25,6 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 100 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25.6 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.82 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴







