Arctic P14 PWM PST A-RGB — корпусний вентилятор, призначений для охолодження компонентів ПК. Працює зі швидкістю 1900 обертів за хвилину, забезпечуючи активний повітряний потік. Він має прогумовані контактні поверхні, що зменшує чутну вібрацію до мінімуму.
Виріб оснащений 12 цифровими світлодіодами A-RGB для яскравого підкреслення вашого корпуса. Ними можна керувати незалежно один від одного, і вони сумісні з загальними стандартами A-RGB провідних виробників материнських плат. Таким чином, вентилятор може бути повністю освітлений безпосередньо через роз’єм материнської плати A-RGB або через зовнішній контролер і синхронізований з підсвічуванням іншого обладнання.
Arctic P14 PWM PST A-RGB працює з цілеспрямованим потоком повітря та високим статичним тиском. Він забезпечує надзвичайно ефективне охолодження, навіть при підвищеному опорі повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Кількість кулерів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 225 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 68.9 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 27 мм |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Споживаний струм | 0.17 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.0 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 2 319 ₴





