Блок живлення до ноутбука PowerPlant APPLE 220V, 60W, 16.5 V, 3.65 A (MagSafe 2) (AP60KMAG2) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом APPLE, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant APPLE 220V, 60W, 16.5 V, 3.65 A (MagSafe 2) (AP60KMAG2) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Тип роз'єму | MagSafe2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 16.5 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,65 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A1345, A1436, A1465, A1466 |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | MagSafe 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

