ОСОБЛИВОСТІ TBS TRACER NANO TX
- 250 Гц: найшвидший доступний радіо- та телеметричний зв'язок.
- Абсолютно нова технологія 2,4 ГГц, що не зустрічається в жодному іншому радіозв'язку.
- Наскрізна затримка 3 мс
- Двигун Crossfire для максимальної сумісності та функціональності
- "Джей Ар"; та «ЛАЙТ»; передавачі форм-фактора
- Нанорозмірний приймач з рознесенням антен
- Дальність дії 15 миль+/25 км+
- Для дронів, літаків, вертольотів, автомобілів та човнів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crossfire |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 5 - 9 В |
| Потужність | 1.1 - 2 Вт |
| Протокол | CROSSFIRE |
| Розмір | 65x48x22 мм |
| Частота | 2.4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 353 ₴

