120-міліметровий вентилятор із 6-контактним роз'ємом оснащений стильним подвійним тонким світлодіодним круговим підсвічуванням RGB. Доступ до 16,8 млн кольорів здійснюється із сумісних системних плат з адресованим RGB-підсвічуванням, включно з ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync і Gigabyte RGB Fusion. Він оснащений 6-контактним перехідним кабелем для під'єднання вентилятора до сумісних системних плат із адресованим RGB-підсвічуванням.
- Доступ до 16,8 млн кольорів із сумісних системних плат з адресованою RGB-підсвіткою
- Оснащений 6-контактним перехідним кабелем для адресованої RGB-підсвітки
- Подвійна тонка світлодіодна кругова підсвітка RGB надає особливої привабливості вашому пристрою
- Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження
- Противібраційні прокладки поглинають і пригнічують вібрацію
- 12 світлодіодів забезпечують повну рівномірність і однорідність кольору та яскравості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 6 pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 32.1 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 19.8 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Споживана потужність | 4.56 Вт |
| Тип підшипника | гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴







