2x вентилятори. 2x Веселощі.
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti поєднує динамічні теплові характеристики із широкою сумісністю. Удосконалені рішення для охолодження флагманських відеокарт, у тому числі два вентилятори Axial-tech для збільшення потоку повітря до радіатора, упаковані в карту довжиною 22.7 см з 2.5 слотами, забезпечуючи більшу потужність у меншому просторі. Ці удосконалення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графічна продуктивність компактного корпусу.
Осьовий дизайн вентилятора
Два перевірені часом вентилятори Axial-tech мають меншу маточину, яка дозволяє використовувати довші лопаті, та бар'єрне кільце для збільшення тиску повітря, спрямованого вниз.
Технологія 0 дБ
Щоб усунути непотрібний шум, режим зупинки зупиняє всі вентилятори, коли температура графічного процесора знижується нижче 55 градусів і низьке енергоспоживання.
2.5-слотовий дизайн
Ретельно спроєктований кожух, радіатор та розташування теплових трубок дозволяють двом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію бічної панелі корпусу та забезпечувати теплові характеристики, що суперечать розміру карти.
Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme - це автоматизований виробничий процес, який встановлює нові стандарти в галузі, що дозволяє виконувати всю пайку за один прохід. Це знижує теплове навантаження на компоненти і дозволяє уникнути використання агресивних очищуючих хімікатів, що знижує вплив на навколишнє середовище, знижує енергоспоживання при виробництві і підвищує надійність продукту в цілому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4060 TI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 227.2 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 227.2 x 123.24 x 49.6 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 18000 MHz |
| Частота процесора | 2565 MHz |
- Ціна: 25 547 ₴










