Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, виробник аккумулятора - EXTRADIGITAL, ємність - 5200mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 11.1V, 0,30 кг., Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0,30 кг. |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | EXTRADIGITAL |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 58 Wh |
| Розміри | 204 х 21 х 48.5 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴




