Неперевершена продуктивність
З огляду на стрімкі технологічні зміни, MSI завжди слідує останнім тенденціям і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати MSI оснащені модернізованим рішенням щодо харчування, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.
Видатний тепловий дизайн
Неперевершена продуктивність материнських плат MSI гарантується інноваційним та оптимізованим тепловим дизайном, що забезпечує найкращу стабільність процесора, набору мікросхем, твердотілових накопичувачів та низькі температури при повній додатків та продуктивності в іграх.
Персоналізація
Материнські плати MSI поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати і забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD A620 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 211 |
- Ціна: 4 056 ₴





