stify">Лазерний принтер Kyocera P2235DN (1102RV3NL0)
justify">За стильним дизайном корпусу Kyocera Ecosys P2235dn ховаються: швидкість друку до 35 сторінок в хвилину, функціонал двостороннього друку в стандартній комплектації і обсяг подачі паперу до 850 аркушів. Як і всі пристрої Kyocera, цей принтер створений з довговічних компонентів, відрізняється зразковою надійністю і мінімальної загальною вартістю володіння.
Але це ще не все: якість друку з роздільною здатністю 1200 точок на дюйм дозволяє отримати чіткі і яскраві зображення, недосяжні для аналогів на ринку. Особливості: до 35 сторінок формату А4 в хвилину. Двохсторонній друк. Висока якість друку з роздільною здатністю до 1200 крапок на дюйм. USB і мережева сумісність в стандартній комплектації. Компактний дизайн, потужність і надійність. Довговічні компоненти для неперевершеної надійності. Виключно низькі витрати на друк.
KYOCERA в перекладі з японської означає «кіотська кераміка». І це говорить багато про що. Наприклад, про те, що ця японська високотехнологічна компанія, яка знаходиться в місті Кіото, виробляє кераміку, кухонні ножі, ріжучий інструмент. Саме в Кіото знаходиться і штаб-квартира корпорації. Є також штаб-квартири в Європі та США.
Організація під назвою Kyocera була заснована в 1959-му році паном Кадзуо Інаморі. Батьківщиною компанії є Японія. Початковою спеціалізацією Kyocera було виготовлення керамічних виробів. На сьогоднішній день, крім іншого, дане підприємство є одним з міжнародних лідерів і в сфері постачання рішень для роботи з офісними документами.
Головний офіс Kyocera розташований в Кіото. Модельний ряд продуктів, що розробляються і що просуваються компанією, складається з монохромних і кольорових мережевих принтерів, багатофункціональних пристроїв, витратних матеріалів для оргтехніки, високотехнологічної кераміки, сонячних батарей, різального інструменту, електронних компонентів, мобільної електроніки, телекомунікаційного обладнання, систем створення цифрових зображень і багато чого іншого . У 2012 році чистий прибуток підприємства склав понад 79 мільярдів доларів США.
На сьогоднішній день корпорація представлена в 68 великих країнах світу, а штат співробітників Kyocera становить в цілому понад 60 тисяч осіб. Підприємство веде активну соціальну діяльність. Компанією підтримуються музеї мистецтва і дитячі програми подорожей. Kyocera також спонсорує такі футбольні клуби, як Kyoto Sanga, Clube Atletico Paranaense, Borussia і Reading Football Club.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Висота | 272 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 393 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;B6;Custom;Legal;Letter |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 8 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 620 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-1150 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 6.8 сек |
| Частота процесора | 800 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 35 ст/хв |
| Ширина | 375 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
- Ціна: 10 396 ₴







