Швидкий друк. ВЕЛИЧЕЗНА економія
Швидко друкуйте документи вдома, заощаджуючи при цьому кошти завдяки цьому доступному за ціною та ефективному принтеру MegaTank. Завдяки багаторазовим чорнильницям і одному набору чорнильниць, ресурсу яких вистачає на друк 8100 сторінок, експлуатаційні витрати виявляються значно нижчими, якщо порівнювати з принтерами з картриджами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Висота | 238 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 420 мм |
| Друк без полів | Да |
| Діагональ дисплея | 2.7" |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Підтримувані ОС | Android;iOS;Linux;Mac OS;Windows |
| Система кольоровості | 4-х кольорова |
| Також шукають | для фотографій;недорогі |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | персональний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 11 стор/хв |
| Ширина | 399 мм |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 946 ₴






