Серія - PM1643a, 3.84 TB, TLC, 2.5", SAS 12.0 Gbps, Швидкість читання - 2100 Mb/s, Швидкість запису - 2000 Mb/s, 100 х 70 х 15 мм, 54 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для сервера |
| Об'єм накопичувача | 3840 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2100 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;великого обсягу;швидкі |
| Серія | PM1643a |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип постачання | OEM |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Габарити | 100 х 70 х 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 2000 Mb/s |
| Вага | 54 г |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 943 ₴

