Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1100RPM, тип роз'єму підключення - 6-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 22 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 6 pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1100RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 32 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Споживана потужність | 5.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.5 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 1.2 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


