ПРЕДСТАВЛЯЄМО TBS TRACER — РАДІОСИСТЕМУ CROSSFIRE 2,4 ГГЦ
- 250 Гц: найшвидший доступний радіо- та телеметричний зв'язок.
- Абсолютно нова технологія 2,4 ГГц, що не зустрічається в жодному іншому радіозв'язку.
- Наскрізна затримка 3 мс
- Двигун Crossfire для максимальної сумісності та функціональності
- Передавачі форм-фактору «JR» та «LITE»
- Нанорозмірний приймач з рознесенням антен
- Дальність дії 15 миль+/25 км+
- Для дронів, літаків, вертольотів, автомобілів та човнів
- Затримка та частота оновлення: 3 мс, 250 Гц
- Вихідна потужність: 25 МВт - 100 МВт на вибір
- Діапазони частот: 2,4 ГГц ISM
- Вхідна напруга: 3,5-13 В
- Роз'єм: USB-C
- Потужність: 1,1 Вт (@10 мВт) - 2 Вт (@100 мВт)
- Розміри: 65 x 48 x 22 мм (розмір модуля JR)
- Радіосумісність: Відсік для модуля LITE (наприклад, TBS Tango 2, Taranis X-Lite, X9 Lite), OpenTX V2.1+
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crossfire |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розмір | 65x48x22 мм |
| Потужність | 1.1 - 2 Вт |
| Напруга | 3.5 – 13 В |
| Частота | 2.4 ГГц |
| Протокол | CROSSFIRE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 347 ₴

