Aula MP-XL:
Серію особливо вирізняє великий розмір і спеціальне покриття поверхні, яке призначене для ігрових мишей завдяки низькошвидкісній фрикційній поверхні, а також прогумоване дно, що забезпечує стабільне і точне використання миші. Тканина міцна і прослужить довго. Розмір досить великий, щоб задовольнити всі вимоги до професійних ігрових ПК.
Властивості:
- XL Великий розмір
- Низькошвидкісна фрикційна поверхня
- Прогумоване дно для стійкого використання проти ковзання
- Оптимальний розмір як для ігор, так і для повсякденного використання миші.
- Міцна тканина, що забезпечує довгий термін служби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aula |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Колір | блакитний;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 900 x 400 x 3 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴






